• +90 232 493 00 00
  • info@bakircay.edu.tr

Güz Dönemi Futbol Turnuvası Ödülleri Törenle Dağıtıldı

İzmir Bakırçay Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu güz dönemi futbol turnuvasına, 23 Takım katılım sağladı. Çift devre usulü yapılan turnuvada 35 müsabakanın sonunda, 6 takım şampiyonluk grubuna katılmaya hak kazandı. Yoğun ilgi ile takip edilen final grubu müsabakaları sonunda Şampiyon, turnuva ikincisi ve turnuva boyunca üniversitemize ve Türk sporuna yakışır davranışlar sergileyen Fair-Play ödülünü hak eden Elektrik-Elektronik Mühendisliği 1. Sınıf Takımı oldu. Alanında uzman spor eğitmenlerinin yönettiği müsabakalara, öğrencilerimizin oluşturduğu sosyal ortam damga vururken, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı olarak ileride üniversitemizi temsil edebilecek okul takımımızın  alt yapısı ile ilgili çalışmalarını da bu vesile ile gözden geçirme fırsatı bulduk.

19 Aralık 2019 Perşembe günü saat:11.30'da İşletme-2 ve İşletme-1 Takımları arasında oynanan final maçı, merkezi kampüs tesislerimizde bulunan halı sahada gerçekleştirildi.  İşletme-2 takımının 9-3’lük bir skor ile kazandığı müsabaka sonunda, şampiyonluk ipini göğüslemiş oldu.

Hakemlerimize ve öğrencilerimize ödüllerini; Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mustafa BERKTAŞ ve Rektör Yardımcılarımız; Sayın Prof. Dr. Tuncer ASUNAKUTLU, Sayın Prof. Dr. Ahmet Emin ERBAYCU ve Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kadir HIZIROĞLU tarafından takdim edildi.